- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, do 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1200C-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1200C-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1200C-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom60,03 EUR48,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 102 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p 960 x 576 - 960H |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 102 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | ![]() |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Menu OSD: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 235 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 2.8 W |
| Kryt: | Compact, Plast |
| Farba: | Biela / Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Mechanical protection class: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 161 x 70 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






