- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Kamery
- KAMERA IP APTI-W21H1-TUYA Wi-Fi - 1080p 3.6 mm
KAMERA IP APTI-W21H1-TUYA Wi-Fi - 1080p 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP APTI-W21H1-TUYA Wi-Fi - 1080p 3.6 mmSkladom34,76 EUR28,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 135 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Detekcia pohybu - Zabudovaný senzor PIR Zvuková signalizácia ; Napájanie: , 5 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 2 W |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





