- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 12 Mpx
- KAMERA IP DS-2CD1063G2-LIUF/SL(2.8MM)PL Smart Hybrid Light 6 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD1063G2-LIUF/SL(2.8MM)PL Smart Hybrid Light 6 Mpx Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DS-2CD1063G2-LIUF/SL(2.8MM)PL Smart Hybrid Light 6 Mpx HikvisionSkladom248,68 EUR202,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: max. 6 Mpx ; Čidlo: 1/2.4 " ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón Zabudovaný reproduktor ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | max. 6 Mpx |
| Čidlo: | 1/2.4 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 6 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact - Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 179 x 67 x 69 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311330682 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







