- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s pevným objektívom, guľové s infračerveným prisvietením, až 12 Mpx
- KAMERA IP DS-2CD1341G0-I/PL(2.8MM) - 4 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD1341G0-I/PL(2.8MM) - 4 Mpx Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DS-2CD1341G0-I/PL(2.8MM) - 4 Mpx HikvisionNie je skladom132,72 EUR107,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/3 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 100 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, IEEE 802.1x, QoS, SMTP, DNS, DDNS, NTP, RTCP, RTP, ICMP, DHCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | 18.12 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 6.5 W @ PoE ≤ 5 W @ 12 V DC |
| Kryt: | Dome, Kov + Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 93 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311317047 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





