- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 5 Mpx
- KAMERA IP DS-2CD1T47G2H-LIU(2.8MM) ColorVu - 4 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD1T47G2H-LIU(2.8MM) ColorVu - 4 Mpx Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DS-2CD1T47G2H-LIU(2.8MM) ColorVu - 4 Mpx HikvisionSkladom239,51 EUR194,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: 115 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 50 m ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 50 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 115 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 50 m |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 50 m |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Rozmery: | 202 x 84 x 81 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311325498 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






