- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zostávajúce IP kamery
- KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMATICKÁ ColorVu - 7.4 Mpx 2 x 4 mm Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMATICKÁ ColorVu - 7.4 Mpx 2 x 4 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DS-2CD2387G2P-LSU/SL(4MM)(C)/PL PANORAMATICKÁ ColorVu - 7.4 Mpx 2 x 4 mm HikvisionSkladom600,38 EUR488,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 2 x 1/1.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 5120 x 1440 ; Uhol záberu: 180 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Napájanie: 12 V DC, PoE (802.3af) ; Index of Protection: IP67 ;
| Štandard: | IP |
| Čidlo: | 2 x 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2 x 3.7 Mpx - 7.4 Mpx (celkom) |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Rozlíšenie: | 5120 x 1440 - 7.4 Mpx |
| Objektív: | 2 x 4 mm |
| Uhol záberu: | 180 ° (vertikála) 44 ° (horizontála) |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 7.4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.28 kg |
| Rozmery: | Ø 156 x 155.3 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| SAP Code: | 311331023 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






