- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, až 5 Mpx
- KAMERA IP DS-2CD2T46G2-ISU/SL(2.8MM)(C) ACUSENSE - 4 Mpx Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2T46G2-ISU/SL(2.8MM)(C) ACUSENSE - 4 Mpx Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DS-2CD2T46G2-ISU/SL(2.8MM)(C) ACUSENSE - 4 Mpx HikvisionSkladom408,58 EUR332,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/3 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 2688 x 1520, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 103 ° ; Kompresia: H.265+ ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: Svetelný a zvukový poplach, Inteligentná analýza obrazu ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | |
| Kompresia: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv4/IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | 18.12 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 12 W @ PoE (802.3af) ≤ 10.5 W @ 12 V DC |
| Kryt: | Compact, Hliník |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
| Rozmery: | Ø 105 x 288 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311315145 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





