- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zostávajúce IP kamery
- KAMERA IP DS-2CD2T46G2P-ISU/SL(2.8MM)(C)/PL PANORAMATICKÁ AcuSense - 4 Mpx 2 x 2.8 mm Hikvision
KAMERA IP DS-2CD2T46G2P-ISU/SL(2.8MM)(C)/PL PANORAMATICKÁ AcuSense - 4 Mpx 2 x 2.8 mm Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP DS-2CD2T46G2P-ISU/SL(2.8MM)(C)/PL PANORAMATICKÁ AcuSense - 4 Mpx 2 x 2.8 mm HikvisionSkladom442,38 EUR359,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 3140 x 1368 ; Čidlo: 2 x 1/2.5 " ; Uhol záberu: 180 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: 12 V DC, PoE (802.3af) ; Index of Protection: IP67 ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 3140 x 1368 - 4 Mpx |
| Čidlo: | 2 x 1/2.5 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2 x 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 180 ° (vertikála) 44 ° (horizontála) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.43 kg |
| Rozmery: | 119 x 105 x 307 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| SAP Code: | 311331025 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






