- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s reflektorom s bielym svetlom (LED), až 5 Mpx
- KAMERA IP T2A-PV-0360B Wi-Fi, Smart Dual Light Active Deterrence - 1080p 3.6 mm DAHUA
KAMERA IP T2A-PV-0360B Wi-Fi, Smart Dual Light Active Deterrence - 1080p 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP T2A-PV-0360B Wi-Fi, Smart Dual Light Active Deterrence - 1080p 3.6 mm DAHUASkladom53,40 EUR43,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: 78 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Rozhranie: Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, 10/100 Base-T ; Inteligentná analýza obrazu: Detekcia človeka ; Hlavné vlastnosti: Funkcia aktívneho odstrašovania ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 78 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264H.264B / H.264H |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | Detekcia človeka |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 6.9 W |
| Kryt: | Dome - Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 102 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






