- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Dome kamery
- Kamery s objektívom s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou, dome, s infračerveným (IR) reflektorom - odolné proti vandalizmu, do 1080p
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP DS-2CD2H23G2-IZS(2.8-12MM) ACUSENSE - 1080p - MOTOZOOM Hikvision
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP DS-2CD2H23G2-IZS(2.8-12MM) ACUSENSE - 1080p - MOTOZOOM Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP DS-2CD2H23G2-IZS(2.8-12MM) ACUSENSE - 1080p - MOTOZOOM HikvisionSkladom535,28 EUR435,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 107 ° ... 32 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 107 ° ... 32 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| Rozmery: | Ø 138 x 126 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311313533 |
| Záruka: | 3 roky |






