- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zostávajúce IP kamery
- KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-PFW83242-A180-E4 PANORAMATICKÁ - 32 Mpx, 4 x 2.8 mm DAHUA
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-PFW83242-A180-E4 PANORAMATICKÁ - 32 Mpx, 4 x 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA ODOLNÁ VOČI VANDALOM IP IPC-PFW83242-A180-E4 PANORAMATICKÁ - 32 Mpx, 4 x 2.8 mm DAHUASkladom7 570,51 EUR6 154,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 4 x 1/1.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 8192 x 3840, 7680 x 3600, 7168 x 3360, 6720 x 3152, 5760 x 2700, 4800 x 2252 ; Uhol záberu: 180 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 2 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: 12 V DC ; Odolná voči vandalom: IK10 ; Index of Protection: IP67 ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 4 x 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 x 8.0 Mpx - 32.0 Mpx (celkom) |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Rozlíšenie: | 8192 x 3840 - 32 Mpx , 7680 x 3600 - 27.6 Mpx , 7168 x 3360 - 24 Mpx , 6720 x 3152 - 21.1 Mpx , 5760 x 2700 - 15.6 Mpx , 4800 x 2252 - 10.8 Mpx , 4096 × 1920 - 7.8 Mpx , 2880 × 1360 - 4 Mpx , 2304 × 1080 - 2.5 Mpx , 2408 × 960 - 2.3 Mpx , 1520 × 712 - 1.1 Mpx , 1280 × 600 - 0.8 Mpx |
| Objektív: | 4 x 2.8 mm / F1.6 |
| Uhol záberu: | 180 ° (vertikála) 90 ° (horizontála) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 2 |
| Audio: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 38 ... 55612 kbps @ H.265 96 ... 65536 kbps @ H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 31.5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100/1000 Base-T (RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, IEEE 802.1x, SNMP, Bonjour |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1130 mA |
| Spotreba energie: | 13.6 ... 24.3 W |
| Kryt: | Bullet, Kovová |
| Farba: | Šedý |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 3.03 kg |
| Rozmery: | 298 x 173 x 121 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





