- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Kamerovy system AI IP 4 kamerový set 5 Mpix
- Akcia
- TOP produkt
- Doprava ZADARMO
- Kompletné špecifikácie
Kamerovy system AI IP 4 kamerový set 5 MpixSkladom479,70 EUR/ ks390,00 EUR bez DPH
Kamerový systém novej so 4 inteligentnými kamerami s rozlíšením 5 Mpix - 2616(H)*1964(V)
2,8 mm objektív s uhlom záberu 105 °;
Kamery sú v kovovom,vodotesnom(IP67) antivandal puzdre s nočným prisvietením až do 25 m
Záznamové zariadenie je 9 kanálové, čiže ostáva možnosť na dodatočné rozšírenie kamerového systému pomocou Switch
České menu
Video výstup: 1x VGA + 1 x HDMI
Režim nahrávania Auto, Manuál alebo nahrávanie pri registrácií pohybu.
Možnosť sledovania na telefóne, tablete alebo počítači z celého sveta.
Rekordér nahráva pri kompresii H.265+
4 x kábel UTP 20 m
Zabudovaná technológia POE (Power over Ethernet) - kamera je napájaná ethernetovým káblom, takže na prenos signálu a napájania z kamery stačí jeden kábel.

Pohyb zachyteny na kamere je notifikovany priamo do aplikacie BITVISION

specifikacia NVR
ŠPECIFIKÁCIA
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 8.3 Mpx 4K UHD - 3840 x 2160 px |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 9 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | 1 ks. Zásuvka Cinch |
| Audio výstupy: | 1 ks. Zásuvka Cinch |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Podporované pevné disky: | 1 x 8 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, DNS, NTP, SMTP, DHCP, FTP, DDNS, RTSP, RTCP, P2P, PPPoE, ONVIF |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivovanie záznamov (.avi) vo formáte USB (pendrive) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov. Prehrávanie: dopredu, zrýchlenie nahrávky. Prehrávanie zároveň max. 4 kamier |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 80 Mbps |
| Sieťové funkcie: | Program klienta a prehliadača IE: náhľad live, prehrávanie a archivácia nahrávok a konfigurácia parametrov rekordéra |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 6000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.88 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / 12345 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 5000, 554 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80, 5000, 554 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80, 5000, 6000 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 1 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 24 x 18 pól detekcie |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch PoE: | Zabudovaný 4 portový switch PoE : 30 W / Kanál - 802.3af/at max. 50 W (celkom) |
| Napájanie: | 52 V DC / 1.25 A |
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| Rozmery: | 260 x 235 x 45 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výrobca / Značka: | APTI |
Specifikacia kamera AI
| Štandard: | TCP/IP |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Rozlíšenie: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 95 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 25 m |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 5 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, SMTP, UDP |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 10 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 80 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 80 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://user:password@ip_address:80/0 - Hlavný prúd rtsp://user:password@ip_address:80/1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: |
|
| Napájanie: |
|
| Spotreba energie: | ≤ 3.5 W |
| Kryt: | Dome - Hliník |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | Ø 96 x 91 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |













