- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KLCDS-GR SATEL
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KLCDS-GR SATEL
- Kompletné špecifikácie
KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KLCDS-GR SATELSkladom139,04 EUR113,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Klávesnica INT-KLCDS-GR je navrhnutá na dennú obsluhu a programovanie ovládania poplachových systémov radu INTEGRA; Hlavné vlastnosti: Zelené podsvietenie kláves ;
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 151 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 114 x 94 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




