- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA GA-26FB R-TV TELMOR
KONCOVÁ ZÁSUVKA GA-26FB R-TV TELMOR
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA GA-26FB R-TV TELMORSkladom7,40 EUR6,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Povrchové ; TV atenuácia: 2.0 dB ; Rádio atenuácia: 7.0 dB ;
| Montáž: | Povrchové |
| Rozsah TV frekvencie: | 118 ... 862 MHz |
| Rozsah rádiovej frekvencie: | 87 ... 138 MHz |
| TV atenuácia: | 2.0 dB |
| Rádio atenuácia: | 7.0 dB |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.054 kg |
| Rozmery: | 58 x 55 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




