- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA PZD-3520-W6 DC/DC
MODUL PREVODNÍKA PZD-3520-W6 DC/DC
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA PZD-3520-W6 DC/DCSkladom13,77 EUR11,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 4.5 ... 40 V DC ; Výstupné napätie: 1.2 ... 35 V DC ; Výstupný prúd: 3 A (max) ; Výkon: 40 W (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 4.5 ... 40 V DC |
| Výstupné napätie: | 1.2 ... 35 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | Regulácia presným multiotáčkovým potenciometrom (27 ot.) |
| Výstupný prúd: | 3 A (max) |
| Výkon: | 40 W (max) |
| Minimálny rozdiel napätia medzi výstupom a vstupom: | 1 V @ 1 A |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia - Vstupné napätie, Výstupné napätie |
| Určenie: | |
| Hmotnosť: | 0.095 kg |
| Rozmery: | 120 x 90 x 36 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




