- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Modulátory
- MODULÁTOR DVB-T MOD/SIG-420/DVB-T
MODULÁTOR DVB-T MOD/SIG-420/DVB-T
- Kompletné špecifikácie
MODULÁTOR DVB-T MOD/SIG-420/DVB-TSkladom154,47 EUR125,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 1 ks. HDMI, Full HD 1080p, 1 ks. RF (F) ; Výstup: 1 ks. RF (F) ; Zhoda s HDCP;
| Vstupy: | 1 ks. HDMI, Full HD 1080p , 1 ks. RF (F) |
| Kódovanie: | H.264 |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 720p @ 50 / 60 políčok/s 1080i @ 50 / 60 políčok/s 1080p @ 50 / 60 políčok/s |
| Výstup: | 1 ks. RF (F) |
| Nastavenie úrovne výstupu RF: | 70 ... 100 dBµV |
| Rozsah frekvencií (kanálov) signálu RF: | 50 ... 860 MHz |
| Typ modulácie: | 64-QAM |
| Zhoda s HDCP: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | 150 x 115 x 32 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






