- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory CCTV, profesionálne
- MONITOR 2XVIDEO, VGA, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ VMT-075M 7 " VILUX
MONITOR 2XVIDEO, VGA, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ VMT-075M 7 " VILUX
- Kompletné špecifikácie
MONITOR 2XVIDEO, VGA, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ VMT-075M 7 " VILUXNie je skladom199,55 EUR162,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 7 " ; Natívne rozlíšenie: 800 x 480 px ; Pomery strán: 16 : 9 ;
| Veľkosť obrazovky: | 7 " |
| Natívne rozlíšenie: | 800 x 480 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | Farebná matrica TFT-LCD, LED podsvietenie |
| Podporované štandardy: | PAL/NTSC |
| Kontrast: | 500 : 1 |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 140 ° vodorovne 120 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 25 ms |
| Signálové konektory: | |
| Typ puzdra: | Kov |
| Štandard pripevnenia monitoru: | Úchyt monitora s reguláciou naklonenia v rozpätí 90 ° |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Ovládanie monitora: | OSD - pomocou diaľkového ovládania alebo tlačidiel na kryte |
| Hlavné vlastnosti: | Mirror - Zvislý alebo vodorovný zrkadlový odraz obrazu |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 1.09 kg |
| Rozmery: | 195 x 132 x 80 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čínština, francúzština, španielčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | VILUX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





