- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory
- MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM55-F400 55 " - 4K UHD DAHUA
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM55-F400 55 " - 4K UHD DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM55-F400 55 " - 4K UHD DAHUASkladom1 913,30 EUR1 555,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 55 " ; Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Určené na neprerušovanú prácu 24/7; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 200 ;
| Veľkosť obrazovky: | 55 " |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px - 4K UHD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | LCD, LED podsvietenie |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 8 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | 2 ks. |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 1.07 mld. |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 200 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 7.4 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






