- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Priemyselné LCD monitory
- MONITOR VGA, HDMI LM22-L200 21.5 " DAHUA
MONITOR VGA, HDMI LM22-L200 21.5 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, HDMI LM22-L200 21.5 " DAHUASkladom109,10 EUR88,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 21.5 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 1 x VGA, 1 x HDMI ;
| Veľkosť obrazovky: | 21.5 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD - V LED technológii |
| Kontrast: | 1000 : 1 (typový) |
| Jas: | 200 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 170 ° vodorovne 160 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 5 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | ![]() |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 100 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | ≤ 30 W (typovo) ≤ 0.5 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 2.4 kg (so stojanom) |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






