- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- LCD monitory
- MONITOR VGA, HDMI LM27-C200 27 " DAHUA
MONITOR VGA, HDMI LM27-C200 27 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, HDMI LM27-C200 27 " DAHUASkladom188,01 EUR152,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určené na neprerušovanú prácu 24/7; Veľkosť obrazovky: 27 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 75 ;
| Veľkosť obrazovky: | 27 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | VA, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 4000 : 1 (typový) |
| Jas: | 230 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 5 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 75 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Vybrané vlastnosti: | HDMI kábel priložený |
| Napájanie: | 12 V DC / 3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






