- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Monitory
- Monitory CCTV, profesionálne
- MONITOR VGA, VIDEO, HDMI, AUDIO, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ VMT-100M 9.7 " VILUX
MONITOR VGA, VIDEO, HDMI, AUDIO, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ VMT-100M 9.7 " VILUX
- Kompletné špecifikácie
MONITOR VGA, VIDEO, HDMI, AUDIO, DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ VMT-100M 9.7 " VILUXNie je skladom353,21 EUR287,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 9.7 " ; Natívne rozlíšenie: 1024 x 768 px ; Pomery strán: 4 : 3 ; Zabudované reproduktory;
| Veľkosť obrazovky: | 9.7 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1024 x 768 px |
| Pomery strán: | 4 : 3 |
| Typ matrice: | Farebná matrica TFT-LCD, Lesklá matica |
| Podsvietenie matrice: | V LED technológii |
| Podporované štandardy: | PAL/NTSC |
| Kontrast: | 800 : 1 |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | |
| Doba odozvy: | 12 ms |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Kovová |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Ovládanie monitora: | OSD - pomocou diaľkového ovládania alebo tlačidiel na kryte |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 1.37 kg |
| Rozmery: | 234 x 194 x 40 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, španielčina, nemčina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | VILUX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






