- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Štartovacie zariadenie, boostery
- MULTIFUNKČNÉ ŠTARTOVACIE ZARIADENIE S KOMPRESOROM XB-ENERGYBOOST-PRO Xblitz
MULTIFUNKČNÉ ŠTARTOVACIE ZARIADENIE S KOMPRESOROM XB-ENERGYBOOST-PRO Xblitz
- Kompletné špecifikácie
MULTIFUNKČNÉ ŠTARTOVACIE ZARIADENIE S KOMPRESOROM XB-ENERGYBOOST-PRO XblitzSkladom114,58 EUR93,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Využitie výrobku: Núdzový štartér, Kompresor vzduchu, Powerbanka - USB nabíjačka, Integrovaná baterka ; Kapacita: 20000 mAh ; Štartovacie napätie: 12 V DC ; Štartovací prúd: 1250 A ; Pracovný tlak: 0.2 ... 10.3 bar ; USB nabíjačka: 1 x USB-A - Quick Charge 3.0, 1 x USB-A - 2 A ; Vybrané vlastnosti: ovládacie tlačidlá, LED obrazovka, Ochranné puzdro ;
| Využitie výrobku: | |
| Druh článkov: | litiovo-polymérový |
| Kapacita: | 20000 mAh ( 74.4 Wh ) |
| Štartovacie napätie: | 12 V DC |
| Štartovací prúd: | 1250 A |
| Špičkový prúd: | 2500 A |
| Kompatibilita: | Motor : ≤ 6.5 / 3.0 l (benzín/nafta) |
| Pracovný tlak: | 0.2 ... 10.3 bar / 3 ... 150 psi / 20 ... 990 kPa |
| Tok vzduchu: | 30 l/min |
| USB nabíjačka: | |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | max. 18 W |
| Integrovaná baterka: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | LED obrazovka : V sade : |
| Napájanie: | 9 V DC / 2 A - Nabíjanie cez port USB-C |
| Spotreba energie: | max. 18 W |
| Typická doba nabíjania batérie: | ~ 4 h |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 43 °C |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| Rozmery: | 213 x 93 x 62 mm |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




