- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- NOSIČ PRÍSLUŠENSTVA ELEKTROINŠTALAČNEJ KRABICE PN-KUZ-S
NOSIČ PRÍSLUŠENSTVA ELEKTROINŠTALAČNEJ KRABICE PN-KUZ-S
- Kompletné špecifikácie
NOSIČ PRÍSLUŠENSTVA ELEKTROINŠTALAČNEJ KRABICE PN-KUZ-SNie je skladom76,36 EUR62,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Oceľ - povrchová úprava ZnCr ; Farba: Strieborný ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 117 x 87 x 42 mm ;
| Použitie: | KUZ-VOI, KUZ-VO |
| Počet sekcií: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - povrchová úprava ZnCr |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.122 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 117 x 87 x 42 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




