- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 4 kanálové
- NVR DS-7604NXI-K1/4P(D)/PL 4 KANÁLY, 4 PoE AcuSense Hikvision
NVR DS-7604NXI-K1/4P(D)/PL 4 KANÁLY, 4 PoE AcuSense Hikvision
- Kompletné špecifikácie
NVR DS-7604NXI-K1/4P(D)/PL 4 KANÁLY, 4 PoE AcuSense HikvisionSkladom370,98 EUR301,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: 12 Mpx ; Podporované pevné disky: 1 x 16 TB SATA ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ;
| Podporované štandardy: | IP |
| Počet podporovaných kanálov: | 4 |
| Podporované rozlíšenia: | 12 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | |
| AI implementovaná IPC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Podporované pevné disky: | 1 x 16 TB SATA |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 40 Mbps (Prichádzajúce) |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 8000 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 8000 |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Switch POE: | Zabudovaný 4 portový switch PoE, 30 W / Kanál, PoE (802.3af/at) |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | ≤ 50 W |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.35 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 10 W (bez HDD & PoE) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| Rozmery: | 320 x 245 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 303622726 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






