- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 32 kanálové a viac
- NVR NVR5432-EI 32 KANÁLY +eSATA WizSense DAHUA
NVR NVR5432-EI 32 KANÁLY +eSATA WizSense DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR5432-EI 32 KANÁLY +eSATA WizSense DAHUASkladom1 957,85 EUR1 591,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sieťový zapisovač bol vybavený pokročilými funkciami inteligentnej analýzy obrazu; Podporované rozlíšenia: max. 32 Mpx ; Podpora audia: 32 Kanály - Audio z kamier ; Audio vstupy: 1 ks. CINCH ; Audio výstupy: 2 ks. CINCH ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Podporované pevné disky: 4 x 16 TB SATA + 1 x eSATA ; Hlavné vlastnosti: Inteligentná analýza obrazu, detekcia tváre ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 32 Mpx |
| Video výstupy: | 2 ks. HDMI 4K 2 ks. VGA |
| Podpora audia: | |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 2 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 384 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 4 x 16 TB SATA + 1 x eSATA |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | |
| Sieťové rozhranie: | 2 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, RTSP, UDP, SNMP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, PPPoE, FTP, DDNS, Alarm Server, IP Search, Multicast, P2P, Auto Register |
| ONVIF: | 21.12 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | |
| USB: | 1 ks. USB 2.0 2 ks. USB 3.0 |
| Sériové porty: | RS-485, RS-232 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 6 |
| Ovládanie PTZ: | |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Funkcie sa realizujú spoluprácou zapisovača s kamerami podporujúcimi tieto funkcie : |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 13 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 4.42 kg |
| Rozmery: | 440 x 415 x 76 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, gréčtina, rumunština, srbština, slovinsky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






