- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- CCTV prepäťovej ochrany (symetrické)
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA OPRS-1 SYMETRICKÉHO VEDENIA RS-485
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA OPRS-1 SYMETRICKÉHO VEDENIA RS-485
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA OPRS-1 SYMETRICKÉHO VEDENIA RS-485Skladom8,14 EUR6,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prahové napätie (vodič-vodič): > 8.2 V ; Prahové napätie (vodič/zem): > 19.4 V ; Reakčná doba: 15 ns ; Maximálna hodnota impulzu prúdu RS-485 (t=8.3ms): 30 A ;
| Prahové napätie (vodič-vodič): | > 8.2 V |
| Prahové napätie (vodič/zem): | > 19.4 V |
| Reakčná doba: | 15 ns |
| Maximálna hodnota impulzu prúdu RS-485 (t=8.3ms): | 30 A |
| Uzemnenie: | nepriame, káblom |
| Typy vstupných/výstupných konektorov: | 2x káblové svorky |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -50 °C ... 55 °C / < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 49 x 23 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




