- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- CCTV prepäťovej ochrany (koaxiál)
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA SPEED DOME KAMER OPSD-5
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA SPEED DOME KAMER OPSD-5
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA SPEED DOME KAMER OPSD-5Skladom12,34 EUR10,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určený pre ochranu rýchlootočných kamier (speed dome). Ochrana proti prepätiu: video cesta (symetrický alebo nesymetrický signál). RS-485, napájanie DC 12V alebo AC 24V;
| Štandard: | |
| Zariadenie chráni: | |
| Typ zásuvky pre vstup: | svorkovnica |
| Typ zásuvky pre výstup: | svorkovnica |
| Prahové napätie: | > 2.4 V (vedenie/vedenie) ( Video ) > 8.2 V (vedenie/vedenie) ( RS-485 ) > 15 V (vedenie/vedenie) ( Napájanie 12V DC ) > 36 V (vedenie/vedenie) ( Napájanie 24V AC ) > 18.4 V (vedenie/uzemnenie) ( Video ) > 19.4 V (vedenie/uzemnenie) ( RS-485 ) > 47 V (vedenie/uzemnenie) ( Napájanie 12V DC ) > 47 V (vedenie/uzemnenie) ( Napájanie 24V AC ) |
| Maximálny vybíjací prúd: | 5 kA ( Video ) 5 kA ( Napájanie 12V DC ) 5 kA ( Napájanie 24V AC ) |
| Maximálna hodnota impulzu prúdu RS-485 (t=8.3ms): | 30 A |
| Sériová impedancia na linke: | 1 Ω ( Vodič Video ) |
| Kapacita: | < 7 pF ( Video ) |
| Doba odozvy: | 15 ns ( Video ) 15 ns ( RS-485 ) 15 ns ( Napájanie 12V DC ) 15 ns ( Napájanie 24V AC ) |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 120 x 91 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




