- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- CCTV prepäťovej ochrany (koaxiál)
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA VIDEO OPV-1LA
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA VIDEO OPV-1LA
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA VIDEO OPV-1LASkladom6,16 EUR5,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zaisťuje chránené zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov;
Prahové napätie: > 2.4 V ; Šírka pásma: 0 ... 140 MHz ;
Prahové napätie: > 2.4 V ; Šírka pásma: 0 ... 140 MHz ;
| Štandard: | |
| Chránená linka: | Koaxiál |
| Prahové napätie: | > 2.4 V |
| Maximálny vybíjací prúd: | 5 kA (8/20µs) |
| Doba odozvy: | 15 ns |
| Vložený útlm: | 0.3 dB |
| Kapacita: | 7 pF |
| Sériová impedancia na linke: | 1 Ω ( Vodič ) |
| Šírka pásma: | 0 ... 140 MHz |
| Uzemnenie: | Nepriamo, cez vyvedený kábel |
| Typ zásuvky pre vstup: | Zásuvka BNC |
| Typ zásuvky pre výstup: | Zástrčka BNC |
| Dĺžka uzemňovacieho káblu: | 0.5 m |
| Prevádzková teplota: | - 20 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 84 x 25 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




