- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné integrované s prídavnou kamerou
- OTOČNÁ EXTERNÁ PT IP KAMERA P3D-3F-PV-P-0280B/0600B-PRO Picoo Dual D1 Wi-Fi 6, WizColor - 3 Mpx 6 mm, 2.8 mm DAHUA
OTOČNÁ EXTERNÁ PT IP KAMERA P3D-3F-PV-P-0280B/0600B-PRO Picoo Dual D1 Wi-Fi 6, WizColor - 3 Mpx 6 mm, 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ PT IP KAMERA P3D-3F-PV-P-0280B/0600B-PRO Picoo Dual D1 Wi-Fi 6, WizColor - 3 Mpx 6 mm, 2.8 mm DAHUASkladom122,19 EUR99,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: Kamera PT, Kamera 2 : 2304 x 1296 ; Čidlo: Kamera PT, Kamera 2 : 1/2.8 " ; Uhol záberu: Kamera PT : 52 °, Kamera 2 : 89 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: ≤ 40 m ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Napájanie: 12 V DC, PoE (802.3af/at) ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | Kamera PT, Kamera 2 : 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Čidlo: | Kamera PT, Kamera 2 : 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | |
| Uhol záberu: | Kamera PT : 52 °, Kamera 2 : 89 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ![]() |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | ≤ 40 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | |
| Vertikálny rozsah otáčania: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | Kamera PT, Kamera 2 : 20 políčok/s @ 3 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| WEB Server: | ![]() |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Mini Speed Dome, Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.63 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 119 x 159 x 210 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






