- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Centrály v krytoch
- OVLÁDACÍ PANEL POPLACHU PERFECTA-16-SET-A SATEL
OVLÁDACÍ PANEL POPLACHU PERFECTA-16-SET-A SATEL
- Kompletné špecifikácie
OVLÁDACÍ PANEL POPLACHU PERFECTA-16-SET-A SATELSkladom184,86 EUR150,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy základnej dosky: 8 ks. - programovateľné ; Výstupy základnej dosky: 4 ks. - programovateľné ; Zóny: 2 ; Rozširujúce moduly; Pamäť udalostí: 3584 ; Časovače: 8 ; Kryt priložený; Podporované jazyky: polština ;
| Vstupy základnej dosky: | 8 ks. - programovateľné |
| Výstupy základnej dosky: | 4 ks. - programovateľné |
| Maximálny počet podporovaných vstupov: | 16 ks. - programovateľné |
| Maximálny počet podporovaných výstupov: | 12 ks. - programovateľné |
| Maximálne zaťaženie: | 2 A |
| Užívatelia + správcovia: | 15 + 1 |
| Oddiely: | ![]() |
| Zóny: | 2 |
| Rozširujúce moduly: | ![]() |
| Pamäť udalostí: | 3584 |
| Časovače: | 8 |
| Podporované klávesnice: | max. 4 ks. |
| Podpora bezdrôtového systému ABAX pred zbernicou: | ![]() |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Kryt priložený: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 18 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % |
| Rozmery: | 160 x 68 mm - Doska PCB 283 x 263 x 91 mm - Kryt |
| Hmotnosť: | 1.20 kg (s krytom a príslušenstvom) |
| Podporované jazyky: | polština - žiadna možnosť zmeny jazyka |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






