- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Panikové tlačidlá
- POPLAŠNÉ TLAČIDLO ISC-PB1-100 BOSCH
POPLAŠNÉ TLAČIDLO ISC-PB1-100 BOSCH
- Kompletné špecifikácie
POPLAŠNÉ TLAČIDLO ISC-PB1-100 BOSCHSkladom25,48 EUR20,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Typ kontaktu: 1 x NO/NC + 1 x NO/NC - TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu ; Maximálne zaťaženie relé: 30 V DC / 300 mA ;
| Typ kontaktu: | 1 x NO/NC + 1 x NO/NC - TAMPER prepínač indikujúci otvorenie krytu |
| Maximálne zaťaženie relé: | 30 V DC / 300 mA |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Zhoda s normami: | EN 50130-4, EN 61000-6-3 |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | Ø 81 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | BOSCH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





