- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Powerbanky a napájacie stanice
- POWERBANKA POWERPLAY-20-GC 20000 mAh 18 W Green Cell
POWERBANKA POWERPLAY-20-GC 20000 mAh 18 W Green Cell
- Kompletné špecifikácie
POWERBANKA POWERPLAY-20-GC 20000 mAh 18 W Green CellSkladom31,39 EUR25,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 20000 mAh ; Maximálny výkon zaťaženia: 18 W ; Počet vstupov: 1 ks. ; Počet výstupov: 2 ks. USB-C, 2 ks. USB-A ; Vstup napájania: Zásuvka USB-C ; Výstupy napájania: 2 ks. USB-A, 18 W (max) - Ultra Charge, 2 ks. USB-C, 18 W (max) - PD3.0 ;
| Kapacita akumulátora: | 20000 mAh |
| Maximálny výkon zaťaženia: | 18 W |
| Počet vstupov: | 1 ks. (ktorýkoľvek z portov USB-C) |
| Počet výstupov: | |
| Vstup napájania: | Zásuvka USB-C : 5 V / 3 A ... 9 V / 2 A - 18 W (max) |
| Výstupy napájania: | |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 140 x 72 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




