- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER MAX18 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 1201 Mbps DAHUA
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER MAX18 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 1201 Mbps DAHUA
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD +ROUTER MAX18 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 1201 Mbps DAHUASkladom91,00 EUR73,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2.4 GHz : 2 x ks. Všesmerová anténa - zabudované 5 GHz : 2 x Všesmerová anténa - zabudované ; Štandardy: LAN : IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n/ac/ax ; Prenosové rýchlosti: 574 Mbps + 1201 Mbps ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | 574 Mbps + 1201 Mbps |
| Ochrany: | WPA2 |
| Porty LAN: | 3 x 10/100/1000 Mbps |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 12 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 95 x 95 x 73 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




