- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP225 TP-LINK
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP225 TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
PRÍSTUPOVÝ BOD TL-EAP225 TP-LINKSkladom97,71 EUR79,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5150 MHz ... 5875 MHz, 2412 MHz ... 2462 MHz ; Typ antény: 3 x Všesmerová anténa - MIMO : 2.4 GHz - 3 x 4 dBi, 5.0 GHz - 2 x 5 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11a ; Prenosové rýchlosti: 867 Mbps @ 5 GHz, 450 Mbps @ 2.4 GHz ; Napájanie: PoE (802.3af), 24 V / 0.5 A - Adaptér napájania PoE ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | 3 x Všesmerová anténa , Integrovaná - MIMO : |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Ochrany: | WEP / WPA / WPA2-Personal / WPA2-Enterprise |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps |
| Operačný systém: | Omada |
| Výkon vysielača: | |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | 12.6 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | 205 x 182 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





