- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- RELÉOVÝ SPÍNACÍ MODUL PK4-12-ZW
RELÉOVÝ SPÍNACÍ MODUL PK4-12-ZW
- Kompletné špecifikácie
RELÉOVÝ SPÍNACÍ MODUL PK4-12-ZWSkladom10,24 EUR8,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Slúži na zvýšenie maximálneho zaťaženia výstupného vedenia tranzistoru ovládača a pre galvanickú izoláciu medzi výstupným vedením a bodom zaťaženia; Počet výstupov relé: 4 ; Napájanie: 10 ... 16 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A (max), 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: 4 x NO ; Vybrané vlastnosti: Ochrany : Proti prepätiu, Obrátené pripojenie Kryt odolný voči postriekaniu ;
| Počet výstupov relé: | 4 |
| Napájanie: | 10 ... 16 V DC |
| Spotreba prúdu: | 35 mA na každé relé pri napätí 12 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Výstup: | 4 x NO |
| Použitie: | relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 118 x 91 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




