- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER Wi-Fi WR1200E 2.4 GHz, 5 GHz CUDY
ROUTER Wi-Fi WR1200E 2.4 GHz, 5 GHz CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER Wi-Fi WR1200E 2.4 GHz, 5 GHz CUDYSkladom24,96 EUR20,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa - Integrovaná ; Prenosové rýchlosti: 300 Mbps pri 2.4 GHz 867 Mbps pri 5 GHz ; Porty LAN: 1 x 10/100 Mbps - WAN 3 x 10/100 Mbps - LAN ; Rozhranie správy: WWW prehliadač Cudy aplikácia zadarmo pre iOS ; Prevádzkové režimy: Router, AP, Range Extender, WISP ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa - Integrovaná |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - WAN 3 x 10/100 Mbps - LAN |
| Rozhranie správy: | |
| Prevádzkové režimy: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.100 kg |
| Rozmery: | 118 x 80 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





