- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Reproduktory
- SIEŤOVÝ STROPNÝ REPRODUKTOR DS-QAZ1206G1-BE 6 W Hikvision
SIEŤOVÝ STROPNÝ REPRODUKTOR DS-QAZ1206G1-BE 6 W Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÝ STROPNÝ REPRODUKTOR DS-QAZ1206G1-BE 6 W HikvisionSkladom300,18 EUR244,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 300 Hz ... 15 kHz ; Hladina intenzity zvuku: max. 100 dB SPL ; Smerovosť reproduktora: 360 ° ; Farba: Biela ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
| Menovitý výkon: | 6 W |
| Šírka pásma: | 300 Hz ... 15 kHz |
| Impedancia: | 8 Ω |
| Citlivosť reproduktora: | 93 dB |
| Hladina intenzity zvuku: | max. 100 dB SPL |
| Smerovosť reproduktora: | 360 ° |
| Pomer signál/šum (S/N): | 82 dB |
| Audio vstup: | 1 ks. Jack 3.5 mm |
| Audio výstupy: | 1 ks. Výstup z reproduktora (skrutkové svorky) |
| Nastavenie zosilenia: | ![]() |
| Index of Protection: | ![]() |
| Kryt: | Plast + kovová sieťka |
| Farba: | Biela |
| Zabudovaná pamäť: | 4 GB eMMC ( 1 GB - Lokálny záznam ) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | 18 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.614 kg |
| Rozmery: | Ø 179 x 73.5 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327400066 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






