- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Ostatné kamery
- SKRYTÁ KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS APTI-H50YK-37 2Mpx / 5Mpx 3.7 mm APTI
SKRYTÁ KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS APTI-H50YK-37 2Mpx / 5Mpx 3.7 mm APTI
- Kompletné špecifikácie
SKRYTÁ KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS APTI-H50YK-37 2Mpx / 5Mpx 3.7 mm APTISkladom39,43 EUR32,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2592 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI ; 2560 x 1440, 1920 x 1080 @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Uhol záberu: 80 ° ; Napájanie: 12 V DC / 70 mA ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.7 " CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Objektív: | 3.7 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | ![]() |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD – s pomocou tlačidla na kábli |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Napájanie: | 12 V DC / 70 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 0.8 W |
| Kryt: | Spy - Plastová |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 119 x 69 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






