- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- RTV antény
- Antény TV VHF pre pásma IV-V
- SMEROVÁ ANTÉNA DIGIT-ACTIVA/DVB-T
SMEROVÁ ANTÉNA DIGIT-ACTIVA/DVB-T
- Kompletné špecifikácie
SMEROVÁ ANTÉNA DIGIT-ACTIVA/DVB-TSkladom56,08 EUR45,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prijímané kanály: 21 ... 69 ; Zosilenie : max. 4.5 dBi ;
| Prijímané kanály: | 21 ... 69 |
| Zosilenie : | max. 4.5 dBi |
| Polarizácia: | Vodorovná |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Rozmery: | 350 x 325 x 150 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





