- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Kovové pásky
- STAINLESS STEEL CABLE TAPE TS1446200*P25 BRADAS
STAINLESS STEEL CABLE TAPE TS1446200*P25 BRADAS
- Kompletné špecifikácie
STAINLESS STEEL CABLE TAPE TS1446200*P25 BRADASSkladom3,38 EUR2,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 25 ks. Cena za balenie ; Dĺžka: 200 mm ; Šírka: 4.6 mm ; Odolnosť na roztrhnutie: 90 kg ; Materiál: Nerezová oceľ ; Výrobca / Značka: Bradas ;
| V balení: | 25 ks. Cena za balenie |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 4.6 mm |
| Odolnosť na roztrhnutie: | 90 kg |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Hmotnosť: | 0.066 kg Balenie |
| Výrobca / Značka: | Bradas |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





