- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Reproduktory
- STROPNÝ REPRODUKTOR DS-QAE0206G1-V 6 W Hikvision
STROPNÝ REPRODUKTOR DS-QAE0206G1-V 6 W Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ REPRODUKTOR DS-QAE0206G1-V 6 W HikvisionNie je skladom22,11 EUR17,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 90 Hz ... 20 kHz ; Hladina intenzity zvuku: 98 dB SPL ; Smerovosť reproduktora: 360 ° vodorovne, 180 ° zvisle ; Farba: Biela ;
| Menovitý výkon: | 6 W |
| Šírka pásma: | 90 Hz ... 20 kHz |
| Impedancia: | 8 Ω |
| Citlivosť reproduktora: | 90 dB ± 3 dB |
| Hladina intenzity zvuku: | 98 dB SPL |
| Smerovosť reproduktora: | 360 ° vodorovne , 180 ° zvisle |
| Audio vstup: | 1 ks. Konektory vedenia 100V |
| Audio výstupy: | ![]() |
| Nastavenie zosilenia: | ![]() |
| Index of Protection: | ![]() |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) + kovová sieťka |
| Farba: | Biela |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | ![]() |
| Spotreba energie: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.474 kg |
| Rozmery: | Ø 170 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327400192 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





