- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Domáce videotelefóny IP
- Súpravy
- SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS603-P(B) Hikvision
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS603-P(B) Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS603-P(B) HikvisionSkladom434,80 EUR353,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Zorný uhol kamery: 129 ° ; IR prisvetľovač; Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : 13.56 MHz S50 ; Rozhranie RS-485; Vstupy alarmu: 4 ks. ; Hlavné vlastnosti: Obojsmerná komunikácia, ; Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Kompatibilita: | Domáce videotelefóny IP Hikvision II generácie |
| Čidlo: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Zorný uhol kamery: | 129 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| PIR detektor: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | 13.56 MHz S50 |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Štandard Wi-Fi: | IEEE 802.11b / IEEE 802.11g / IEEE 802.11n |
| Sieťové rozhranie: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Video výstup: | ![]() |
| Video formát: | H.264 |
| Podporované audio formáty: | G.711 |
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 10 W |
| Kryt: | Plast |
| Montáž: | Povrchové |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 65 x 138 x 30 mm |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | Modulové video domáce telefóny IP Hikvision |
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 128 MB (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | ![]() Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | 123456 |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: | 2 |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 200 x 140 x 25 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, rumunština, srbština, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305302411 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






