- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH GS1024L 24-PORTOVÝ CUDY
SWITCH GS1024L 24-PORTOVÝ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH GS1024L 24-PORTOVÝ CUDYSkladom76,82 EUR62,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Tabuľka MAC adries: 8k ;
| Porty LAN: | 24 x RJ45 |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Spínací výkon: | 48 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 35.712 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop / RACK, Kovová |
| Napájanie: | 90 - 260 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 11 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 1.700 kg |
| Rozmery: | 440 x 182 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






