- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE CS4010-8ET-60 8-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH POE CS4010-8ET-60 8-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE CS4010-8ET-60 8-PORTOVÝ DAHUASkladom71,41 EUR58,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 1 x Hi-PoE + 7 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 (Uplink) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 : 2 Porty RJ45 (Uplink) ; Maximálny celkový výkon: 60 W ; Vybrané vlastnosti: Switch sa ovláda cez web a cloud (aplikácia DoLynk Care) ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, System, Link/Act, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Spínací výkon: | 4.8 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 3.57 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.110 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 65 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | 190 x 106 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





