- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-3E0105P-E/M(B) 4-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E0105P-E/M(B) 4-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0105P-E/M(B) 4-PORTOVÝ HikvisionSkladom81,52 EUR66,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 100 Base-T - Uplink, 4 x 10/100 Base-T ( 4 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 35 W ;
| Porty LAN: | |
| Diódy LED: | Power, PoE Max, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 35 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Certifikáty: | CE |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Napájanie: | 48 V DC / 800 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 105 x 86 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801136 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





