- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-3E0106P-E/M 4-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E0106P-E/M 4-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0106P-E/M 4-PORTOVÝ HikvisionSkladom82,21 EUR66,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 6 x RJ45 10/100 Base-TX ( 4 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny výstupný výkon: 30 W / port PoE ; Tabuľka MAC adries: 4k ;
| Porty LAN: | 6 x RJ45 10/100 Base-TX ( 4 x PoE (802.3af/at) ) |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 35 W |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 48 V DC / 0.8 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Rozmery: | 145 x 71 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801715 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






