- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 32 portov
- SWITCH POE DS-3E1518P-SI 16-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3E1518P-SI 16-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E1518P-SI 16-PORTOVÝ SFP HikvisionNie je skladom717,93 EUR583,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 10/100/1000 Base-T ( 16 x PoE (802.3af/at) ), 2 x port SFP 1000 Base-X ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 16 Porty LAN & PoE, 1000 Mbps - 2 Porty SFP - Uplink ; Maximálny celkový výkon: 225 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 225 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, 17 SFP, 18 SFP |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Kovová |
| Ochrany: | Proti prepätiu 6 kV - Porty PoE |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 2.74 kg |
| Rozmery: | 440 x 221 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802030 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





