- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-XS0106-P 4-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-XS0106-P 4-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-XS0106-P 4-PORTOVÝ HikvisionSkladom64,78 EUR52,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-TX ( 4 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100 Base-TX ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 4 Portov LAN & PoE, 10 / 100 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny výstupný výkon: 30 W / port PoE ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 45 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Správa: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Režim napájania PoE : ("+": piny 3, 6; "-": piny 1, 2) |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.35 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 121 x 28 x 83 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803263 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





