- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE SF1009P 8-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH POE SF1009P 8-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE SF1009P 8-PORTOVÝ DAHUANie je skladom77,73 EUR63,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100 Base-T ( 1 x Hi-PoE (802.3bt) + 7 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE + 1 Port Uplink ; Maximálny celkový výkon: 96 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 8 Portov LAN & PoE + 1 Port Uplink |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 96 W |
| Spínací výkon: | 1.8 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 1.34 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prednastavená adresa IP: | ![]() |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Ochrany: | |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | max. 96 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 190 x 106 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





