- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE TL-SG1210P 8-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH POE TL-SG1210P 8-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE TL-SG1210P 8-PORTOVÝ TP-LINKSkladom89,66 EUR72,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ( 8 PoE+ (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 8 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 63 W ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 ( 8 PoE+ (802.3af/at) ) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, 1000 Mbps, PoE, max. PoE |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 8 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 63 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | FCC, CE, RoHS |
| Napájanie: | 53.5 V DC / 1.31 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| Rozmery: | 29 x 126 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





